HELPMYTASK-ist

Agentuuride ja vabakutseliste veebisaitide arendajate võrgustiku loomine, fotograafid, disainerid, sisuloojad ja turundajad ühes kohas.

HELPMYTASK-ist

Agentuuride ja vabakutseliste veebisaitide arendajate võrgustiku loomine, fotograafid, disainerid, sisuloojad ja turundajad ühes kohas.

HELPMYTASK

Lühidalt meist

Isegi tänapäeval kui kõike on võimalik saada kiiresti ja kohe, on siiski keeruline leida häid spetsialiste ja teenusepakkujaid meie igapäevavajadusteks, ideede elluviimiseks ja projektideks.

Huvitaval kombel kulub ikkagi pool päeva, et otsida, võrrelda ja uurida näiteks taustainfot. Ja see on alles kõige algus

See võib olla lihtne ülesanne, näiteks artiklite kirjutamine, või keerukam, turunduskampaania väljatöötamine konkreetsele sihtrühmale ja konkreetsete eesmärkidega.

HELPMYTASK aitab teid siin – olgu selleks täielik turunduskampaania, tootepildid, veebisaidi arendamine või logo arendamine – lahendus leitakse kõigile.

par helpmytask

Miks meie?

Koos meiega on teil järgnevad eelised

Verificēti speciālisti

Taustaga tegijad

Pettuste vältimiseks peavad pakkujad ja tegijad oma identiteedi ja profiili tõendamiseks läbima KYC (Tunne oma klienti) kontrolli.

card money back

Online makse

Turvaliseim viis maksta kaupade ja teenuste eest. Iga makse kantakse eraldi kontole ja see vabastatakse alles siis kui osapooled kinnitavad et ülesanne on teostatud.

Puudub vahendustasu

Me ei võta vahendustasu sinu töö pealt. Sa oled selle tervenisti välja teeninud.

Kasutajaandmete kaitse

HELPMYTASK hoolib oma kasutajate andmete kaitsest. Lai valik profiili seadeid. Ja loomuliklult - kõik on reklaamivaba.

Sobilik ka ettevõtetele

Me ei kontrolli ainult eraisikute, vaid ka ettevõtete tausta. See on eriti oluline piiriüleste maksete korral.

Koostööpartnerid

Avarda oma võimalusi meie koostööpartneritega